Záruka originality

Len originálne produkty

Všetky produkty, ktoré ponúkame, odoberáme iba u certifikovaných dodávateľov. Týmto krokom vylučujeme akékoľvek možnosti, aby sme naskladnili tovar horšej kvality, alebo pochybného pôvodu. Parfémy z našej ponuky teda pochádzajú od rovnakých dodávateľov, ktorí dodávajú do klasických kamenných obchodov.

Na rozdiel od kamenných parfumérií pracujeme s minimálnymi maržami a nemusíme navyše platiť drahé nájmy v obchodných centrách. Naviac tiež pracujeme s viacerými produktmi a vďaka väčším odberom sa dokážeme dostať na zaujímavejšie nákupnej ceny.

Navyše sme pod dozorom už 9 rokov. Deväť rokov predávame parfumy vám, našim zákazníkom, a keby náš tovar bolo nejako v neporiadku, dávno by sa o tom vedelo.


Sme certifikovaný obchod

Pečať Overené zákazníkmi

Náš obchod splnil podmienky pre získanie a udržanie certifikátu Overené zákazníkmi, ktorý odlišuje obchody poskytujúce kvalitné služby svojim zákazníkom.

 

Garancia nákupu

 

Spokojnosť s nákupom cez Heureka Košík je garantovaná vrátením peňazí, ak nákup neprebehne tak, ako má. Rovnakú garanciu ponúkame aj pri nákupe priamo na našich stránkach, ak všetko neprebehne podľa predstáv zákazníka, ponúkame nadštandardnú 30 dennú lehotu na vrátenie zakúpeného tovaru.

 

 

Asociácie APEK

 

Sme hrdým členom Asociácie pre elektronickú komerciu APEK a pravidelne sa zúčastňujeme školení a organizovaných akcií pre skvalitnenie nákupného procesu na našich stránkach.

 

 

Kódex terminológie lehôt dodania

 

Hlásime sa k jasným a pravdivým informáciám ohľadom lehôt dodania a vylučujeme tak nepresné a zavádzajúce informácie u skladovosti tovaru. Zástupcovia spoločnosti APEK zostavili kódex, ktorý vychádza zo skúsenosti internetových obchodníkov aj nakupujúcich, ktorého cieľom je stanoviť jasné pravidlá pre informácie o stave skladových zásob ponúkaného tovaru.

 


Ďalšie dôvody, prečo nakúpiť práve u nás.

Záleží nám na vašom súkromí

Tento internetový obchod ukladá súbory cookie, aby mohol správne fungovať. Používaním našich služieb súhlasíte s ich používaním.

Povoliť všetkoPodrobné nastavenie