Prečo nakupovať u nás?

Záruka vrátenia peňazí - 30 dní na vrátenie

Keďže si za svojimi produktmi stojíme, ponúkame svojim zákazníkom nadštandardnú lehotu na vrátenie nepoužitého tovaru. Odstúpiť od zmluvy je možné do 30 dní, a to aj bez udania dôvodu.

K odstúpeniu od zmluvy môžete využiť tento formulár. Viac informácií nájdete v našich obchodných podmienkach.

Len originálne produkty

Všetky produkty, ktoré ponúkame, odoberáme iba u certifikovaných dodávateľov. Týmto krokom vylučujeme akékoľvek možnosti, aby sme naskladnili tovar horšej kvality, alebo pochybného pôvodu. Parfémy z našej ponuky teda pochádzajú od rovnakých dodávateľov, ktorí dodávajú do klasických kamenných obchodov.

Na rozdiel od kamenných parfumérií pracujeme s minimálnymi maržami a nemusíme navyše platiť drahé nájmy v obchodných centrách. Naviac tiež pracujeme s viacerými produktmi a vďaka väčším odberom sa dokážeme dostať na zaujímavejšie nákupnej ceny.

Ako garancia kvality nasich produktov môže slúžiť hodnotenie na Heuréke ktoré sa v priemere pohybuje nad 95%.

 

Bleskové doručenie

Skladové položky vychystáme, zabalíme a expedujeme najneskôr do 24 hodín od objednania. Pri tovare, ktorý sa nachádza na našom externom sklade, garantujeme expedíciu do 48h od objednania. Všetky produkty starostlivo balíme do bublinkových fólií a krabici vystelieme, aby k Vám tovar dorazil v úplnom poriadku.

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Nepovoľovať cookiesPovoliť všetko