Reklamační řád

Reklamačný poriadok

Kupujúci je povinný uplatniť reklamáciu (vytknutie vád) Tovaru u Predávajúceho bez zbytočného odkladu od zistenia nedostatku (vady) Tovaru, a to zaslaním príslušného formulára spolu s chybným produktom do skladu na adresu: SP Venture, Průmyslová 1515/14, 10200 Praha, Česko.


Reklamácia a jej uplatnenie

V prípade, že sa počas záručnej doby vyskytne vada, má kupujúci v závislosti od charakteru tejto vady, pri uplatnení záruky tieto práva:

-ak ide o vadu odstrániteľnú, právo na bezplatné, riadne a včasné odstránenie vady, právo na výmenu chybného tovaru, ak nie je takýto postup možný, právo na primeranú zľavu z kúpnej ceny alebo právo odstúpiť od zmluvy,
-ak ide o vadu neodstrániteľnú brániace riadnemu užívaniu tovaru, právo na výmenu chybného tovaru alebo právo odstúpiť od kúpnej zmluvy,
-ak ide o vadu neodstrániteľnú, ktorá nebráni riadnemu užívaniu veci a nepožaduje výmenu veci, právo na primeranú zľavu z kúpnej ceny alebo odstúpenie od zmluvy.


Záručná doba

Na všetok tovar je poskytovaná záručná doba 24 mesiacov, s výnimkou nasledujúcich prípadov:

-tovar bol poškodený prírodnými živlami,
-tovar bol poškodený bežným opotrebením,
-tovar bol poškodený nevhodným, alebo neodborným zaobchádzaním.

Reklamačný formulár je k stiahnutiu tu.

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Nepovoľovať cookiesPovoliť všetko