O nás

 

Internetový obchod prevádzkuje spoločnosť SP Venture, a.s., ktorá okrem eshopu riadi tiež akadémii vlasovej kozmetiky, školiace stredisko a veľkoobchodnú distribúciu.


Prevádzkovateľ

SP Venture, a.s.
Lucemburská 1496/8
130 00 Praha 3
IČ: 24677108
DIČ: CZ24677108

SP Venture datuje začiatok svojej činnosti už do roku 2010. Na trhu s parfémy sa tak vieme pohybovať a svoje know-how neustále zlepšujeme, čo tiež využívame z pozície výhradného distribútora pre Český a Slovenský trh niekoľkých značiek svetovej úrovne. Výhradne zastupujeme plniteľné flakóny Travalo, ďalej francúzskej prémiové parfumy, značku pomenovanú podľa rovnomenného čierneho diamantu, ktorý je so svojimi 88 karátmi najväčší svojho druhu na svete, Korloff, profesionálnu vlasovú kozmetiku značiek My.Organics, Glynt, Graham Hill a Inebrya.


 

Akadémia a školiace stredisko

Profesionálne školenia, prezentácie produktov a noviniek, workshopy, know-how. Vo vlasovej kozmetike sa vyznáme a svoje vedomosti radi odovzdávame ďalej prostredníctvom rôznych podujatí, ktoré sa v našej Akadémii pravidelne konajú. Odporúčame hlavne pre kaderníkov a kozmetické salóny.

SP Venture, a.s.
Průmyslová 1515/14, Praha
telefon: +420 226 236 228
email: info@spventure.cz


Sklad a distribúcia

Náš hlavný sklad o rozlohe 1550m^2, z ktorého putujú Vaše voňavé balíčky. Denne odosielame v priemere1800 objednávok pre celkom 9 eshopov v smeru B2C aj B2B. Na balenie si dávame záležať, obzvlášť u parfumov. Každý produkt balíme do bublinkových fólií a vkladáme do pevných krabíc z 3-vrstvovej lepenky. S našimi partnerskými prepravcovi udržiavame kladné vzťahy, aby k Vám každý balíček doputoval v poriadku a v čo možno najkratšom čase. Objednávky vysielame aj do susedných krajín ako Česko, Polsko, Maďarsko, Rumunsko, Chorvatsko a Slovinsko.

SP Venture, a.s.
Průmyslová 1515/14, Praha
telefon: +420 226 236 217
email: info@zivada.sk

 

 


Zákaznícka linka a nákupná radkyňa

Telefon: 220 812 530
Email: info@zivada.sk

Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Neváhajte využiť našu zákaznícku linku. Sme tu pre Vás každý všedný den od 8°°-17°°. Radi pomôžeme s výberom vhodného darčeka, vieme aj rozlúštiť rozdiel medzi testerom a klasickým balením, zistíme, kde sa nachádza vaša zásielka, alebo v akom stave je objednávka, či jej platba, alebo vám radi pomôžeme rovno s celým nákupným procesom a objednávku po telefóne vytvoríme za Vás. Tešíme sa na zavolanie.

 


Sociální sítě

Facebook: Zivada by Parfumy SP
Instagram: @zivada_by_parfumysp
Chat: chatuj s námi on-line

Pridajte sa ku komunite aktívnych fanúšikov na našich sociálnych sieťach Facebook a Instagram, a majte informácie o novinkách a akciách z prvej ruky. Chatujte s nami na Facebooku on-line, pýtajte sa, komunikujte, zaujímajte sa. Odpovieme na všetko, čo vás zaujíma. Pravidelne na svojich sieťach tiež súťažíme o voňavé darčeky a zľavy na nákup. Zaujíma vás ako to vyzerá u nás vo firme, v sklade, a čo je na pozadí našej spoločnosti? Stačí len dať like & follow :)

Záleží nám na vašom súkromí

Tento internetový obchod ukladá súbory cookie, aby mohol správne fungovať. Používaním našich služieb súhlasíte s ich používaním.

Povoliť všetkoPodrobné nastavenie