Zpracování osobních údajů

Spoločnosť SP Venture, a.s., prevádzkovateľ internetového obchodu www.parfumy-sp.sk | www.zivada.sk uchováva a spracováva osobné údaje v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov č. 101/2000 Zb. V znení neskorších predpisov. Spoločnosť je registrovaná na Úřadě pro ochranu osobních údajů pod registračným číslom 00077436.


Vaše dáta chránime

Všetky údaje získané od zákazníkov využívame výhradne pre vnútornú potrebu spoločnosti a neposkytujeme ich tretím osobám. Výnimkou sú dopravcovia, ktorým odovzdáme minimum potrebných údajov, ktoré slúžia pre bezproblémové doručenie objednávky.

Dáta uchovávame na serveroch, ktoré sú v našom vlastníctve a sú umiestnené v priestoroch našej spoločnosti. Servery navyše nie sú pripojené do verejnej internetovej siete, aby nedošlo k ich neoprávnenému získaniu treťou stranou.


Možnosť odstránenie osobných údajov

Pokiaľ máte záujem o odstránení všetkých osobných údajov, ktoré ste nám poskytli, prosíme, kontaktujte nás na emailu info@zivada.sk s informáciou o odstránenie osobných údajov. Tieto údaje obratom odstránime.


Odhlásenie zo zasielania noviniek na email (newsletter)

V každom newletteru posielame v zápätí tiež odkaz na automatické odhlásenie z odberu týchto správ, kde sa môžete odhlásiť. Žiadosť môžete tiež poslať na náš email info@zivada.sk s informáciou o odstránení vašej elektronickej adresy.

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Nepovoľovať cookiesPovoliť všetko